Lenovo – Lajmi.net

Lenovo prezanton Phab 2, pjesë e Project Tango

Lenovo ka njoftuar fabletin e ri Lenovo Phab 2 që vjen në kuadër të Project Tango dhe tani është i gatshëm për shitje në tregun amerikan....

3 November, 2016Lexo më shumë

Tableti i Lenovos do të kopjojë shkrimin e dorës

Një kompani që kërkon të zërë vendin e saj mes “Apple” dhe “Samsung” që të dominojnë në tregun e telefonave, është ajo kineze “Lenovo”....

1 September, 2016Lexo më shumë

Lenovo lanson celularin me tastierë virtuale

Lenovo ka prezantuar një palë këpucë të mençura të cilat kanë një ekran për të shfaqur gjendjen e personit që i ka mbathur ato, një celularë me një projektor laser dhe një orë të mençur me dy ekrane....

28 May, 2015Lexo më shumë