Kylian Mbappe – Lajmi.net

Mbappe shënon super-gol për PSG-në (VIDEO)

Kylian Mbappe ka shënuar golin e parë të mbrëmjes....

18 October, 2017Lexo më shumë

Tjetër problem te PSG, pse Mbappe refuzoi zëvendësimin kundër Bayernit?

U pagua 180 milionë euro, para këto që do të derdhen në arkat e Monakos vetëm në verën e ardhshme, dhe edhe pse vetëm 18-vjeçar, fut në “xhepat” e tij 10 milionë euro në sezon....

29 September, 2017Lexo më shumë

PSG – Bayern Munich, ja çfarë do të ndodhë sonte në super ndeshjen e Ligës së Kampionëve

Neymar dhe Kylian Mbappe do të ballafaqohet me sfidën më të madhe pas ardhjes te skuadra nga Parc des Princes. ...

27 September, 2017Lexo më shumë