Kryeministri – Lajmi.net

Riza Halimi uron Haradinajn

Kryetari i Partisë për Veprim Demokratik, Riza Halimi, ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e përgjegjësive të reja në krye të Qeverisë së Republikës së Kosovës....

13 September, 2017Lexo më shumë

Sulm ndaj kryeministrit të vetëshpallur të Çamërisë, i hidhet shtëpia në ajër

Sot në orët e hershme të mëngjesit është kryer një sulm ndaj kryetarit të shoqatës çame dhe i vetëshpalluri kryeministër në ekzil i Çamërisë, Festim Latos. ...

22 August, 2017Lexo më shumë

Shqiptarët u përballën me rënie të ndjeshme të pagave

Të dhënat e publikuara nga INSTAT tregojnë se shqiptarët morën mesatarisht paga 2.1 për qind më të ulëta më 2016, ndërkohë që çmimet e mallrave të konsumit u shtrenjtuan me 1.3 për qind....

18 August, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->