kosovarja – Lajmi.net

Kjo është kosovarja që u vra nga ish- bashkëshorti në Gjermani

Kosovarja 30-vjeçare që u gjetë e vrarë të hënën në mbrëmje në qytetin Salzgitter të Gjermanisë është Emine A., dhe jetonte prej disa vitesh në Gjermani....

29 May, 2018Lexo më shumë

Kosovarja 41 vjeçare vritet nga bashkëshorti i saj në Gjermani

Të dielën, pak pas orës 19 është vrarë në banesën e saj në Winterlingen, Landi Baden Wüurttmeberg, një grua 41 vjeçare. I dyshuar për vrasje, është marrë në arrest bashkëshorti i saj 48 vjeçar....

2 April, 2018Lexo më shumë

Vrasja e kosovares në Gjermani, arrestohet polici gjerman

Pas gjetjes së kufomës së një gruaje 34 vjeçare nga Kosova në një banesë në Bad Langensalza (Landi Thüringen) është arrestuar një polic federal. Sipas informacioneve të policisë, gruaja në fjalë ka vdekur natën e mbrëmshme nga plagët e revoles policore, shkruan thüringen24.de dhe mediat tjera gjermane.Besohet se vdekja ka ardhur nga plumbat e një arme zyrtare të një polici federal, transmeton albinfo.ch. Polici nga Bavaria dhe një person tjetër që janë gjendur në vendin e krimit, janë arrestuar dhe sërish janë lënë të lirë....

12 January, 2018Lexo më shumë