kosova – Lajmi.net

Rrëfimi i gruas që iu shit nga familja një burri të moshuar nga Kosova (Video)

Në emisionin “Me zemër të hapur”, i cili drejtohet nga moderatorja Evis Ahmeti, është shpalosur historia e një femre nga një fshat i Shqipërisë Veriore, të cilën e shiti, për martesë, familja për 6 mijë euro tek një burrë të moshuar nga Kosova....

1 June, 2017Lexo më shumë

Krasniqi: Serbia e sotme është hiq më pak se Serbia e Millosheviqit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, në një shkrim të postuar në Facebook, ka vlerësuar se sot në Kuvendin e Kosovës, deputetët një zëri kishin një qëndrim: Serbia e sotme është hiq më pak se Serbia e Millosheviqit! Shkrimi i plotë i Krsaniqit: U THA E ÇKA JO?! Sot në Kuvendin […]...

10 January, 2017Lexo më shumë

Veseli: Njësoj si hungarezët edhe qytetarët e Kosovës kanë paguar një çmim të madh për lirinë dhe pavarësinë e tyre

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, mori pjesë në konferencën komemorative, në përkujtim të 60-vjetorit të Luftës për Liri dhe Revolucionit Hungarez, e cila u mbajt sot në Prishtinë, nën organizimin e Ambasadës së Hungarisë në vendin tonë....

21 October, 2016Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->