koci – Lajmi.net

Koci: Haradinaj ka kapacitet prej lideri dhe demarkacionin do ta ratifikojë

Avokati Arianit Koci thotë se kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do ta ratifikojë demarkacionin me Malin e Zi. ...

15 February, 2018Lexo më shumë

Koci: SHBA më e brengosur për fatin e Kosovës, sesa elita jonë politike

Avokat Arianit Koci, ka theksuar se ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Kosovës (SHBA) në Kosovë, është në panik për mundësinë e shfuqizimit të Ligjit për Gjykatën Speciale. ...

17 January, 2018Lexo më shumë

Kështu tallet një zëvendësministër i Kosovës që paguhet me paratë tona

Kryeministri Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim me zëvendësministrat e kabinetit të tij. Por jo të gjithë ishin aty. ...

28 December, 2017Lexo më shumë