Kanceri – Lajmi.net

Ajo ndjek zemrën e saj dhe martohet me të dashurin me kancer: 3 javë më vonë, mrekulli ndodh

Rob Mooberry dhe bashkëshortja e tij e ardhshme Amanda u takuan ndërsa punonin në hotelin Cosmopolitan në Las Vegas....

17 March, 2018Lexo më shumë

Rrezikoheni të prekeni nga kjo sëmundje kancerogjene, nëse shikoni televizorin për më shumë se 4 orë në ditë

Meshkujt që shikojnë televizor për më shumë se 4 orë në ditë mund të rrisin konsiderueshëm rrezikun e zhvillimit të kancerit të zorrës, kanë zbuluar shkencëtarët. ...

17 March, 2018Lexo më shumë

“Pas dhjetë vjetësh kam zbuluar se kam kancer”

Kam vizituar rregullisht mjekë, neurologë, gjinekologë ... dhe më pas në vitin 2016 mjeku im dyshonte për gjëndrën e tiroideve se diçka nuk është në rregull dhe më shpëtoi, thotë Tanja Poliq Markoviq...

10 March, 2018Lexo më shumë