Juventus – Lajmi.net

Arratisja e 20-vjeçarit, i shpëtoi arrestit për të parë Juve-Napoli

I riu është arrestuar për arratisje nga forcat e rendit....

24 April, 2018Lexo më shumë

Konflikt mes Buffon dhe Benatia? Flet portieri

Në lidhje më këto lajmë ka reaguar vetë Gigi, i cili i hedh poshtë të gjitha zërat rreth një zënke të mundshme, duke treguar se te Juventusi ka një grup të bashkuar....

24 April, 2018Lexo më shumë

Seria A kundër dhunës ndaj femrave, Napoli rrah “Zonjën e Vjetër”

Jo vetëm kaq, por ka bërë që në rrjetet sociale të “shpërthejë” ironia ndaj bardhezinjve, fitues të 6 titujve të fundit kampion....

24 April, 2018Lexo më shumë