Justin Bieber – Lajmi.net

Pasi u nda nga Selena, Justin gjen ngushëllim në krahët e kësaj vajze

Muaj më parë Selena Gomez dhe Justin Bieber pas një kohe të gjatë pas ndarjes ishin ribashkuar....

23 March, 2018Lexo më shumë

Me urimin për Justin Bieber, Selena konfirmon lidhjen

Muajt e fundit, Selena Gomez dhe Justin Bieber janë shndërruar ndër emrat më të përfolur të shoubizit....

2 March, 2018Lexo më shumë

Justin Bieber dhe Selena Gomez udhëtojnë në Xhamajka

Çifti më i komentuar i shoubizit ndërkombëtar, Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë udhëtuar së bashku në destinacion të Xhamajkës....

20 February, 2018Lexo më shumë