Jurgen Klopp – Lajmi.net

Guardiola dhe Klopp me befasi në formacionet e super-ndeshjes (FOTO)

Manchester City dhe Liverpool zhvillojnë sot kryendeshjen e javës në Premierligë. ...

19 March, 2017Lexo më shumë

Klopp me deklaratë të pabesueshme për Guardiolan

Java e 29-të e Premierligë vë përballë njëri-tjetrit Pep Guardiolan dhe Jurgen Kloppin....

17 March, 2017Lexo më shumë

Klopp zihet “mat” me birra në duar, ja si tenton t’i fsheh (FOTO)

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është zënë “mat” nga mediet derisa po largohej nga një ndejë me shoqërinë e tij. Gjermani është parë duke u larguar nga lokali me disa birra në dorë, të cilët është mundur t’i fsheh kur ka kuptuar se dikush po e fotografonte....

10 March, 2017Lexo më shumë