Ivan Perisic – Lajmi.net

I pakënaqur të Man Utd, i bashkohet Interit (FOTO)

Manchester United – Inter, dy skuadra që mund të bëjnë biznes në afatin kalimtar të janarit....

30 October, 2017Lexo më shumë

Goditje e hapur për Icardin dhe Perisicin

Legjenda e Inter Luis Suarez thotë se Mauro Icardi dhe Ivan Perisic nuk janë ‘top player’, dhe paralajmëron se Inter nuk do ta fitojë kampionatin....

20 September, 2017Lexo më shumë

“Çmendet” Mourinho, këto janë dy super-transferimet e radhës nga Italia (FOTO)

Manchester United nuk e ka ndërmend t'i ndalë përforcimet....

18 September, 2017Lexo më shumë