Iphone X – Lajmi.net

Nuk ka iPhone X deri në dhjetor

Apple iPhone X mund të duket smartfon i bukur me disa veçori shumë të mira, por kompania nga Kupertino është duke pasur vështirësi kur është fjala për disponueshmërinë....

5 October, 2017Lexo më shumë

8 arsye pse duhet të blini një iphone 8 para atij X

Kompania amerikane Apple ka publikuar tre iPhone të rinj gjatë këtij muaji: iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X....

24 September, 2017Lexo më shumë

iPhone X – telefoni më i shpejtë në treg?

iPhone X bëri një tjetër kërcim të shpejtë të Geekbench për ta radhitur veten si telefoni më i shpejtë në treg. ...

17 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->