iPhone 8 – Lajmi.net

Pas daljes në shitje, raportohen dy problemet e para në iPhone 8

Tifozët e pajisjeve të Apple më në fund morën iPhone 8, por dy klientë aziatikë tashmë kanë raportuar problemet e para në iPhone....

2 October, 2017Lexo më shumë

Sa i fortë është iPhone 8?

Si mund ta dini nëse smartphone që dëshironi të blini dhe që nuk i përket kategorisë së lirë është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe përplasjeve....

25 September, 2017Lexo më shumë

8 arsye pse duhet të blini një iphone 8 para atij X

Kompania amerikane Apple ka publikuar tre iPhone të rinj gjatë këtij muaji: iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X....

24 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->