Inter – Lajmi.net

Inter – Icardi, befasia më e madhe e fundvitit

Inter duket se ka marr vendim për të ardhmen e Mauro Icardit....

17 December, 2018Lexo më shumë

Shokohet Inter, Icardi po transferohet te gjiganti evropian

Inter mund të marrë një lajm të keq në janar....

16 December, 2018Lexo më shumë

Interi bën planin për t’u rikthyer në majat e botës, transferon dy më të mirët

Inter shpresojnë të joshin mesfushorin Luka Modric dhe trajnerin Antonio Conte që t’i bashkohen skuadrës nga ‘San Siro’, në një epokë të re që ka për synim rikthimin e tyre në majat e futbollit italian....

15 December, 2018Lexo më shumë