Instagram – Lajmi.net

Llogaria e “skeletit” në Instagram, tallet me të rinjtë

Rrëshqitni nëpër llogaritë e të rinjve në Instagram dhe do të shihni se si ata tregojnë me krenari ushqimet e shëndetshme, pozat pranë hoteleve luksoze, apo mëngjeset në formën ‘ashtu si janë zgjuar’....

17 June, 2018Lexo më shumë

Përgjuesit të flenë të qetë, Instagrami heq dorë nga roli i spiunit

Të gjithë ata që përgjojnë të tjerët në Instagram mund të marrin frymë lirisht. Rrjeti social ka bërë të ditur se ka hequr dorë nga plani për t’i treguar përdoruesve të tij se dikush i ka bërë “screenshot” Story-t të tyre....

15 June, 2018Lexo më shumë

Instagram merr vendimin e rendësishëm që prek të gjithë përdoruesit

Instagram shumë shpejt do t’u japë mundësinë të postoni video deri në 1 orë të gjata në një përpjekje për t’i marrë në YouTube, sipas një raporti të ri....

8 June, 2018Lexo më shumë