Indi – Lajmi.net

Në Indi, 17 burra akuzohen për përdhunimin e një 11-vjeçareje

Shtatëmbëdhjetë burra u akuzuan në Indi për përdhunimin në grup të një vajze 11 vjeçe, në qytetin Çenai....

18 July, 2018Lexo më shumë

Gjuetarët në Indi vrasin leopardin e tmerrshëm: në tre vjet u morri jetën 21 vetëve

Mediat indiane raportojnë se një leopard i konsideruar si i “tmerrshëm” u vra në pyjet pranë Nju Delhi. Kafsha e bukur por vrastare, u kishte marrë jetën 21 vetëve vetëm në tre vjet....

13 July, 2018Lexo më shumë

Miu hyn në bankomat dhe shkatërron rreth 17 mijë euro (Video)

Policia në Indi tha se një mi ishte fajësuar për shkatërrimin e një shume prej 17,000 eurove brenda një ATM të bankës shtetërore....

24 June, 2018Lexo më shumë