Haradinaj – Lajmi.net

Pacolli në Gllogjan për të ngushëlluar familjen Haradinaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe Ministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka shkuar në kullën e Haradinajve në Gllogjan për tu shprehur ngushëllime për humbjen e babait të Shkelzen e Luan haradinajt, Hilmi Haradinaj....

17 June, 2018Lexo më shumë

Babai i kryeministrit Haradinaj me komplikime shëndetësore, ka dy ditë që është shtrirë në QKUK

Hilmi Haradinaj, babai i kryeministrit Ramush Haradinaj ka dy ditë që është shtrirë në QKUK....

13 June, 2018Lexo më shumë

Haradinaj: Qeveria është e gatshme të jetë afër komunave

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, mori sot pjesë në konferencën jubilare "10 vite pas decentralizimit dhe konstituimit të qeverisjes lokale- sfidat e një dekade, rrugëtimi në dekadën e dytë", organizuar nga Instituti Kosovar për Qeverisje Lokale....

13 June, 2018Lexo më shumë