Gratë – Lajmi.net

Sherr i madh mes 4 grave në Durrës, goditen me leva e shkopinj

Një sherr i rëndë është regjistruar mes 4 grave në ka ndodhur në Durrës. Në këtë zënkë janë përdorur edhe mjetet e forta, si drunj dhe hekura....

6 July, 2017Lexo më shumë

Shikoni se si ndëshkohet ky burrë pasi ka dhunuar një fëmijë dhe më pas e ka vrarë atë (Foto/Video)

Një burrë 34-vjeç, i cili ka përdhunuar dhe më pas e vrau një vajzë tetëvjeçarë është ndëshkuar shumë keq nga një grup prej disa grave. ...

4 July, 2017Lexo më shumë

Partitë shqiptare në Maqedoni nuk ua besojnë pozitat udhëheqëse grave

Partitë politike shqiptare në Maqedoni nuk kanë zgjedhur asnjë grua për poste ministrore në qeverinë e re....

20 June, 2017Lexo më shumë