Google Earth – Lajmi.net

Fëmija i humbur gjen nënën pas 25 vjetësh, pasi njohu shtëpinë në Google Earth

Një burrë i cili aksidentalisht u transportua 1,200km larg shtëpisë së tij në Indi kur kishte vetëm 6 vjeç, e gjeti nënën e tij 25 vite më vonë nga Australia duke përdorur Google Earth....

14 January, 2017Lexo më shumë

Këto janë gjetjet më të çuditshme në hartën e Google Earth (Video)

Google Earth përmes fotografive që janë regjistruar në hartë, ka zbuluar pamje nga më të çuditshmet dhe më prekëset njëkohësisht, shkruan lajmi.net...

12 December, 2016Lexo më shumë

Google earth filmon UFO në Tokë

Një video e regjistruar nga kamerat e Google Earth duket se tregon një UFO të rrëzuar në malet e Arizonas në SHBA. Të paktën kështu mendon një grup me të apasionuar pas teorive konspirative....

7 April, 2016Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->