Gigi – Lajmi.net

Dy vite bashkë, kështu festuan Gigi dhe Zayn

Një çift shumë i dashur për publikun janë modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik....

13 November, 2017Lexo më shumë

Më mirë e ëma se të bijat! (Foto)

Pa dyshim që Bella dhe Gigi Hadid kanë shumë sukses në botën e modelingut dhe janë mjaft tërheqëse, por kur flasim për mamanë e tyre, Yolanda Hadid ia vlen shprehja më mirë e ëma sesa të bijat....

18 July, 2017Lexo më shumë

Modelja shokon me deklaratën: Me të dashurin në shtrat…

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ndër çiftet me të komentuara në botë....

5 February, 2017Lexo më shumë