Getoar Selimi – Lajmi.net

Ekskluzive: Ja çka e ka Geti reperin që ishte dëshmitar në kurorëzimin e tij (Foto)

Ditë më parë ka qarkulluar një lajm se dëshmitari i Getit në kurorëzimin e tij me Marinën ishte një mik i liderit të Babastars....

14 September, 2017Lexo më shumë

‘Ish e dashura’ e Getit ia shkruan këto fjalë Marinës (Foto)

Ndonëse nuk është se mblodhi shumë emra përtej Babastars dhe miqve të vjetër të Getit, dasma e çiftit Selimi mori një vëmendje të mirë edhe nga pjesa e kolegëve....

14 September, 2017Lexo më shumë

Geti nuk ka qenë kurrë kaq aktiv, sapo publikoi fotografinë më të bukur (Foto)

Getoar Selimi nuk ka qenë kurrë aktiv sa dy ditët e fundit ku po ndanë me ndjekësit momente nga dasma....

13 September, 2017Lexo më shumë