gazi – Lajmi.net

Kryesia merr edhe një vendim tjetër ndaj atyre që gjuajtën gaz në Kuvend

Kryesia e Kuvendit në takimin e para pak çasteve, përveç se vendosi t'i përjashtojë deputetët që gjuajtën gaz lotsjellës, po ashtu vendosi që ekipet e ekspertëve nga shëndeti publik të hynë ne sallën plenare dhe ta verifikojnë pastrimin e ambientit para rifillimit të seancës....

21 March, 2018Lexo më shumë

Deputetët që hodhën gaz “ngujohen” në sallën e Kuvendit, ju shkojnë edhe byrekët /FOTO

Deputetët e dyshuar të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit sot në Kuvend, nuk kanë lëvizur nga karriget e tyre të sallës së Kuvendit....

21 March, 2018Lexo më shumë

Kryeparlamentari Veseli thotë se dy deputetë janë keq me shëndet pas hedhjes së gazit

Gazi lotsjellës ka ndërprerë për herë të dytë seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës në të cilën pritet votimi për ratifikimin e Marrëveshjes së demarkacionit të kufirit me Malin e Zi....

21 March, 2018Lexo më shumë