Frutat – Lajmi.net

Hani këto fruta për lëkurë më të mirë

Të gjithë e dini se të hani sa më shumë fruta dhe perime luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin tuaj....

26 July, 2017Lexo më shumë

11 frutat dhe perimet kundër këmbëve të ënjtura

Çokollata e zezë, avokado dhe luleshtrydhe parandalon grumbullimin e ujërave, përmirëson qarkullimin, i thua lamtumirë rëndesës dhe ujërave të tepërta...

19 May, 2017Lexo më shumë

Truket që i bëjnë këto produkte të veprojnë më mirë në organizëm

Përgjithësisht i hamë frutat vetëm për të kaluar urinë e vakteve të ndërmjetme por funksionet e tyre në organizëm, janë shumë më shumë se kaq....

17 May, 2017Lexo më shumë