Franck Ribery – Lajmi.net

Bayern Munich vendos për Robben – Ribery

Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se gjiganti gjerman do të mbajë bisedime serioze me dyshen Arjen Robben dhe Franck Ribery....

12 December, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Tronditet Bayerni

Franck Ribery do të mbetet jashtë fushave për disa javë....

2 October, 2017Lexo më shumë

Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO)

Franck Ribery reagoi keq pas zëvendësimit në ndeshjen mes Bayern Munichut dhe Anderlechtit në Ligën e Kampionëve. ...

13 September, 2017Lexo më shumë