Franck Ribery – Lajmi.net

Robben dhe Ribery mbeten te Bayerni

Franck Ribery dhe Arjen Robben te Bayern Munich për një tjetër sezon. Dy senatorët janë shumë pranë rinovimit të kontratave aktuale me kampionët e Gjermanisë të cilat u skadojnë në fund të këtij sezoni....

9 April, 2018Lexo më shumë

Bayerni merr vendim befasues për Robben dhe Ribery

Sipas "Bild", Bayerni do t'iu ofrojë kontrata të reja lojtarëve....

9 April, 2018Lexo më shumë

Ribery deklarohet pas shpalljes kampion me Bayernin

Franck Ribery është deklaruar pas fitimit të titullit të kampionit në Gjermani....

7 April, 2018Lexo më shumë