Françeska Jaçe – Lajmi.net

Gjashtë fotografi seksi të Françeska Jaçes (Foto)

Bukuroshja Franceska Jaçe ka befasuar sivjet me format e saja nëpër plazhet e ndryshme....

31 July, 2017Lexo më shumë

Ky është i dashuri milioner i Françeskas që ia siguron jetën luksoze (Foto)

Françeska Jaçe, e cila është bërë e famshme falë spektaklit “Big Brother” dhe skandaleve të shumta mediatike që pasuan, më në fund ka zbuluar se kush është mashkulli që ndoshta i ka rrëmbyer zemrën dhe që normalisht i paguan edhe jetën luksoze që ajo bën....

30 November, 2016Lexo më shumë

Pas ndarjes nga biznesmeni Françeska Jaçe ‘i dedikohet’ jetës së luksit (Foto)

Ish-lojtarja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, i dha fund në verë lidhjes së saj me biznesmenin 10 vite më të madh, pas pushimeve të fundit çift në plazhin e Marbella të Spanjës....

19 November, 2016Lexo më shumë