feste – Lajmi.net

Fillon festa e VV-së në Prishtinë pas konfirmimit të fitores

Pas konfirmimit të rezultatëve mbi numrimin e votave me kusht dhe me postë, Shpend Ahmeti doli fitues i garës për Kryetar të Prishtinës. Ai ka marrë mandatin e dytë për të udhëhequr qytetin më të madh në Kosovë....

26 November, 2017Lexo më shumë

‘Selami Hallaçi’ shembulli se si festohet 28 Nëntori

Nën tingujt e këngës, shkolla fillore ‘Selami Hallaçi’ e Gjilanit nisi kremtimin e Festave të Nëntorit....

24 November, 2017Lexo më shumë

Festë e PDK-së në Prizren (Video)

Partia Demokratike e Kosovës ka filluar të festojë në Prizren, pas publikimit të Exit Poll-it të Klan Kosovës....

19 November, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->