Fejesa – Lajmi.net

Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet

Të shtunën mbrëma të gjithë folën për fejesën e Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit. Duke qenë se Ardit Gjebrea është ndër personazhet më të pëlqyer të ekranit, medoemos edhe fejesa e të birit do të pritej me kuriozitet....

12 January, 2018Lexo më shumë

Mozzik fejohet me Loredanën?

Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi tash e një kohë janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të folin publikisht për këtë çështje....

8 January, 2018Lexo më shumë

Fejohet Taulant Xhaka, dalin fotot e para

Futbollisti Taulant Xhaka para pak kohësh e kishte bërë publike lidhjen e tij me Arbnorën....

7 January, 2018Lexo më shumë