Eni Koci – Lajmi.net

Mësohet data e publikimit të duetit nga Eni dhe Genci

Këngëtarja Eni Koçi dhe kolegu i saj Genc Prelvukaj e kanë në furrë projektin e tyre më të ri muzikor....

12 October, 2017Lexo më shumë

Eni dhe Genci kapen ‘mat’ në përqafim të njëri-tjetrit

Sapo nisi të dalë në portale thjesht si një thashethem pa pasur një baze konkrete lajmi se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj ishin në një lidhje dashurie, ata filluan të konsideroheshin si çifti i ri i estradës....

8 October, 2017Lexo më shumë

Kjo nuk pritej! ‘Vetëm ti je’ thonë Eni dhe Genci në këngën më të re

Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj shumë shpejt do ta sjellin një këngë të përbashkët....

5 October, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->