Ecje – Lajmi.net

Veseli sërish ecje në bjeshkë, takon edhe të rinj pasionant të ‘hiking’ (Foto)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli është parë edhe këtë vikend duke ecur bjeshkëve të Kosovës....

17 March, 2018Lexo më shumë

Sa hapa duhet të bëni në ditë për të humbur peshë pa e kuptuar

Shumë njerëz vuajnë nga kompleksi i pamjes së tyre dhe formës së trupit. ...

13 March, 2018Lexo më shumë

Bebja eci pak minuta pas lindjes!

Një bebe nga Brazili i tregoi hapat e veta të para në maternitet, e që i ka bërë me gaz shumë njerëz. ...

2 March, 2018Lexo më shumë