Dreshaj – Lajmi.net

Haradinaj: Dreshaj të jetë figura unifikuese e komunës, të punojë për secilin qytetar

I pari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se zgjedhjet në Istog kanë treguar pjekurinë e shoqërisë dhe kanë dëshmuar vizionin për të ardhmen e vendit....

18 December, 2017Lexo më shumë

Dreshaj: Nuk lejoj të më merret fitorja në tavolinë

Gani Dreshaj nga radhët e AAK-së, ka falënderuar qytetarët e Istogut të cilët dolën për të zgjedhur të parin e komunës edhe për katër vjetët e ardhshme....

17 December, 2017Lexo më shumë

Simpatizanti i Dreshajt i lë bakshish 500 euro tupanxhiut

Kandidati i AAK’së për kryetar të Komunës së Istogut Gani Dreshaj ka shënuar fitore. Festa e kësaj partie po vazhdon para selisë së AAK’së në këtë komunë. ...

17 December, 2017Lexo më shumë