Donald Lu – Lajmi.net

Ambasadori i SHBA-së kërkon arrestimin e ‘peshqve të mëdhenj’ shqiptarë

Ambasadori amerikan, Donald Lu kritikoi paaftësinë e institucioneve në përballjen me figurat kryesore të krimit të organizuar në Shqipëri, ndërsa kërkoi arrestimin e “peshqve të mëdhenj” dhe shpëtimin e vendit nga rreziku i vazhdueshëm i pastrimit të parave....

3 October, 2017Lexo më shumë

Basha i del në krah Donald Lu: T’a shembim qeverinë!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar për deklaratat e Ambasadorit Amerikan sot në Rrëshen, i cili u jepte mesazh të rinjve shqiptarë....

30 September, 2017Lexo më shumë

Tri ditë pasi u betua si president, Ilir Meta takon ambasadorin amerikan

Tri ditë pasi ka marrë detyrën si president i Shqipërisë, Ilir Meta ka pritur në zyrë ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu....

27 July, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->