dembelizmi – Lajmi.net

Ja si ta luftoni dembelizmin

Ekzistojnë disa gjëra në jetë pavarësisht se i kemi inat për t’i bërë por prap duhet t’i bëjmë. Por, kemi një lajm të mirë që vjen nga Japonia dhe thotë se është zbuluar ilaçi kundër përtacisë....

5 October, 2017Lexo më shumë
HOME