Dashuri – Lajmi.net

Ajo humbi fytyrën, por burri i saj nuk e… (Video)

Kjo grua humbi fytyrën e saj, por burri nuk e braktisi asnjëherë, përkundrazi, tani e do më shumë se kurrë. ...

28 February, 2017Lexo më shumë

Ra në dashuri në Facebook, fluturoi 20 orë për takim (Foto)

Rebecca Luff ka rënë në dashuri me Michael Youngun, përmes rrjetit Facebook, ndërsa ka udhëtuar për 20 orë me aeroplan për t’u takuar me të....

25 February, 2017Lexo më shumë

Pinguinët, luftë për dashuri!

Pinguini, i cilu u largua shkurtimisht nga femra e tij dhe e la vetëm në fole, është çmendur nga xhelozia kur ai u kthye dhe e gjeti atë me një mashkull tjetër, ndërsa konflikti i pashmangshëm që pasoi u regjistrua edhe nga syri i kamerës, pamjet e së cilës menjëherë pas publikimit ndezën internetin....

21 February, 2017Lexo më shumë