Dardanët – Lajmi.net

Përplasje e ashpër mes Dardanëve dhe Plisave (VIDEO)

Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, udhëheqësi i tifozëve Dardanët, Lulzim Berisha dhe njëri nga përfaqësuesit e Plisave, Besnik Mujeci, janë përplasur për sloganin ‘Kosova është Kosovë’ të Dardanëve....

29 March, 2017Lexo më shumë

Interesim i jashtëzakonshëm i tifozëve për t’iu bashkuar ‘Dardanëve’ (FOTO)

Tifozët zyrtar të Kombëtares së Kosovës, Dardanët, po rriten çdo ditë e më shumë....

28 March, 2017Lexo më shumë

‘Pjesë e Dardanëve janë gjithë qytetarët e Kosovës, jo tifo grupet e caktuara”

Tifozët e Kombëtares së Kosovës, ‘Dardanët’, kanë reaguar rreth tërheqjes së ‘Skifterëve’ dhe ‘Intelektualëve’ nga grupi i tyre....

26 March, 2017Lexo më shumë