Cristiano Ronaldo – Lajmi.net

Ronaldo shpërthen në zhveshtore për formën e dobët të Realit

Real Madrid është befasia më e madhe e këtij sezoni në La Liga, ku kampionët që në muajin nëntor kanë mbetur 10 pikë larg Barcelonës në renditjen tabelare....

20 November, 2017Lexo më shumë

Videoja nga derbi i Madridit që po e turpëron Ronaldon

Një video nga derbi i Madridit, mes Atletico dhe Real, është bërë virale jo vetëm në rrjetet soaciale, por edhe në mediat botërore....

20 November, 2017Lexo më shumë

Ronaldo – Benzema, turp i madh

Cristiano Ronaldo dhe Benzema kanë shënuar nga një gol secili në 12 javët e luajtura deri më tani në La Liga....

20 November, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->