Christian Panucci – Lajmi.net

Zbulohen prapaskenat, si e refuzoi Xhaka dy herë takimin me Panuccin në Zvicër

Taulant Xhaka ka refuzuar të takohet me trajnerin e ri të Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi. Një ditë më parë, mjaftoi një foto e trajnerit në stadiumin e Bazelit për t’i “gënjyer” të gjithë dhe për të besuar se pas ndeshjes ishte zhvilluar një takim mes tyre....

1 August, 2017Lexo më shumë

Çështja e Xhakës bëhet serioze, ja çfarë i ka bërë trajnerit të ri të Kombëtares

Mesfushori Taulant Xhaka u largua para disa muajsh nga kombëtarja shqiptare duke pretenduar se sjellja jo e drejtë e trajnerit Gianni de Biasi karshi tij e shtyu të merrte vendimin që të mos ishte më pjesë e kuqezinjve për aq kohë sa italiani do të ishte në krye....

31 July, 2017Lexo më shumë