Capital T – Lajmi.net

“Pasha jetën” trend në këtë vend

Të enjtën (1 mars) është publikuar projekti më i ri nga Capital T dhe Majk....

3 March, 2018Lexo më shumë

Ja çfarë komentesh pranuan Majk dhe Capital T për projektin e ri

Dje është publikuar projekti i shumëpritur nga reperët Capital T dhe Majk....

2 March, 2018Lexo më shumë

Premierë: Publikohet ‘Pasha jetën’ duet nga Capital T dhe Majk

Pas shumë pritjesh, dy reperët më të suksesshëm në vend, Capital T dhe Majk sapo e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët muzikor....

1 March, 2018Lexo më shumë