Bora – Lajmi.net

Hapet festivali i borës dhe i akullit

Nëse mendon se i ftohti, që të bën të të kërcasin dhëmbët, është pjesë e argëtimit kur udhëton, atëherë Festivali ndërkombëtar i Harbinit, i skulpturave të akullit dhe borës, është vendi ku duhet të jeni....

3 January, 2019Lexo më shumë

Parashikimi i motit, nga sot ftohtë dhe të reshura

Nga dita e diel, masa të ftohta ajrore do të shtrihen mbi vendin tonë, që do të sjellin mot të ftohtë në fillim të javës, e priten edhe të reshura bore. Reshjet e borës pritet të formojnë shtresë të konsiderueshme bore....

16 December, 2018Lexo më shumë

E gjithë familja del e vallëzon në borë me rroba banje

Bora që kishte rënë në Kaliforninë e Veriut nuk e kishte ndalur këtë familje katër antarëshe që të vallëzonte jashtë....

15 December, 2018Lexo më shumë
HOME