BMW M4 – Lajmi.net

BMW M4 e gjelbër me 540 kuaj-fuqi (Foto)

Kjo BMW M4 përveç se është mjaft e bukur, ka edhe një fuqi marramendëse....

27 November, 2015Lexo më shumë

A është ky modeli më i bukur i BMW M4 që keni parë? (Foto)

Kompania me bazë në Kaliforni, TAG Motorsports, është e njohur për përmirësimin e veturave të ndryshme, dhe ky model i BMW ishte njëri nga të përmirësuarit më të mirë....

28 July, 2015Lexo më shumë

BMW M4 bëhet me 510 kuaj-fuqi

Prodhuesi gjerman i veturave ka prezantuar një ri-krijim të modelit M4 në Gjenevë, që duket të jetë madhështor....

8 March, 2015Lexo më shumë