. Barcelona – Lajmi.net

Coutinho në darkë me familjen, hajdutët i hyjnë në shtëpi

Philippe Coutinho kishte dalë për darkë me familjen dhe ishin kthyer në shtëpi pas mesnate....

21 February, 2018Lexo më shumë

Iniesta, sërish hero në ndeshjen ndaj Chelseat

Mediat spanjolle kanë lavdëruar paraqitjen e tij duke përkujtuar edhe heroizmin e tij nëntë vite më parë. ...

21 February, 2018Lexo më shumë

Valverde: Kjo ndodhi në ndeshjen Chelsea – Barcelona

Ernesto Valverde ka thënë se skuadra e tij në fund nxori një rezultat të mirë sepse ishte në disavantazh....

21 February, 2018Lexo më shumë