Bajram Gecaj – Lajmi.net

LDK-ja dhe Isa Mustafa festojnë përvjetorin e partisë me produkte të Serbisë (Foto)

Lajmëtari Bajram Gecaj është ngutur sonte ta jep lajmin në Facebook se Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) po shënon 27 vjetorin e themelimit në Lipjan....

17 March, 2017Lexo më shumë

Gecaj ironizon me Shpend Ahmetin: As projektet e Isa Mustafës nuk i përfundove

Pasi kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, kishte premtuar se gjatë dy viteve të qeverisjes së tij Prishtina do të furnizohet me ujë, këshilltari i kryeministri ka ironizuar më të....

15 March, 2017Lexo më shumë

Gecaj i kundërpërgjigjet Vulinit: Shqiptarët po shndërrohen në fuqi rajonale

Zëvendës ministri i Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka reaguar ndaj Aleksandr Vulinit që i kishte cilësuar si kërcënuese disa deklarata nga Jonuz Musliu që kishte folur për shqiptarët në Serbi....

5 March, 2017Lexo më shumë