Arian Çani – Lajmi.net

Arian Çani vendos të largohet nga Shqipëria, ja pse mori këtë vendim

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë në studion e emisionit “Studio e Hapur” në News 24 dhe fton të gjithë shqiptarët të mendojë seriozisht për këtë....

15 March, 2017Lexo më shumë

Arian Çani nuk duron dot, ja çfarë bën kur Flaka ia dridh të pasmet përpara (Foto)

Si pjesë e jurisë në 'Your Sounds Face Family', Arian Çani asnjëherë nuk po mund të 'durohet' pa i thumbuar pjesëmarrësit....

6 March, 2017Lexo më shumë

Nxehen gjakrat: Shpati e Ariani rëndojnë me fjalë njëri-tjetrin (Video)

Tash e disa herë Arian Çani po e thumbon Shpat Kasapin duke iu drejtuar si homoseksual....

5 March, 2017Lexo më shumë