Arda Turan – Lajmi.net

Barcelona shet Turanin për një nga këta dy yje nga Premierliga

Coutinho dhe Ozil janë dy emra të njohur që qarkullojnë si objektiva të klubit nga Camp Nou për vitin 2018. ...

1 December, 2017Lexo më shumë

Turan ‘ikën’ nga Barcelona!

Arda Turan ka braktisur stërvitjen pasi ka mësuar se nuk do të jetë i ftuar në ekip për ndeshjen ndaj Murcias....

29 November, 2017Lexo më shumë

Turan mungon në stërvitje, arsyeja e çuditshme

“Sport.es” raporton se ylli turk nuk është pjesë e ekipit për shkak të një problemi të ri. ...

25 November, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->