Arbana Xharra – Lajmi.net

Arbana Xharra e PDK-së: Haradinaj t’u kërkojë falje gazetarëve

Ish- gazetarja Arbana Xharra, tashmë pjesë e PDK-së ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj t’u kërkojë falje të gjithë gazetarëve. Ky reagim ka ardhur pasi Haradinaj gjatë ditës së sotme u tha gazetarëve në një konferencë për media të shkojnë në shkollë dhe se shumica e gazetarëve nuk dinë të lexojnë anglisht....

13 September, 2017Lexo më shumë

Xharra: Albin, femrat nuk janë vetëm depo mobile gazi lotsjellës (Foto)

Arbana Xharra ka akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje për mos-përfshirjen e grave në zgjedhjet lokale të 22 tetorit....

29 August, 2017Lexo më shumë

Xharra Vetëvendosjes: Unë nuk paguhem nga buxheti, ju po zhvatni në Komunën e Prishtinës

Arbana Xharra ka reaguar ndaj, siç ka thënë, shqetësimeve të disa anëtarëve të Vetëvendosjes rreth mënyrës së financimit të udhëtimit të saj familjar, që së fundmi e ka realizuar në Shtetet e Bashkuara....

26 August, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->