Arbana Osmani – Lajmi.net

Veprimi i Arbanës habiti të gjithë, i bën ftesë publike Elvanës

Një nga prezantueset më të njohura shqiptare është Arbana Osmani, të cilën shumëkush e njeh nga prezantimi i "Big Brother"....

28 October, 2017Lexo më shumë

Arbana Osmani rrezikoi jetën për emision, një fatkeqësi ndodhi në Bulqizë

Gjatë mëngjesit të së mërkurës, në një minierë në Bulqizë humbi jetën një minator në të 30-tat pasi një masiv shkëmbinjsh e zuri atë poshtë....

25 October, 2017Lexo më shumë

Në mungesën e shkuarjes në vendlindje të Arbanës, fshihet një histori e trishtueshme

Nëse për Arbana Osmanin rikthimi në vendlindje, në Maqellarë, ishte i bukur dhe i lumtur, për disa prej ndjekësve të saj nuk ishte kështu....

19 October, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->