Apple – Lajmi.net

Pas daljes në shitje, raportohen dy problemet e para në iPhone 8

Tifozët e pajisjeve të Apple më në fund morën iPhone 8, por dy klientë aziatikë tashmë kanë raportuar problemet e para në iPhone....

2 October, 2017Lexo më shumë

Apple sjell për përdoruesit macOS High Sierra

Pasi e paralajmëroi më herët në ngjarjen e konferencës së zhvilluesve, Apple tash sjell azhurnimin macOS High Sierra në pajisjet kompatibile në gjithë botën....

26 September, 2017Lexo më shumë

Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple (FOTO)

Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “Apple Watch”, Apple Tv 4K, “iPhone 8”, “iPhone 8 plus”, si dhe celularin më të avancuar të prodhuar ndonjë herë “iPhone X”....

12 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->