Alvaro Morata – Lajmi.net

Juve ka dy alternativa për të zëvendësuar Mandzukicin

Çdo gjë sillet rreth Mario Mandzukic te Juventus....

15 April, 2018Lexo më shumë

Morata kthehet në Serie A

Alvaro Morata ka ofertë për rikthim në Serie A. ...

10 April, 2018Lexo më shumë

E papritur: Morata rikthehet në Serie A?

Me zërat gjithnjë e më të fortë në lidhje me një largim të Mario Mandzukic t nga Juventusi në fund të sezonit, kampionët duan që të mos gjenden të papërgatitur përballë çdo skenari të mundshëm. Dhe Marota do kërkojë një tjetër sulmues në merkaton e verës: sipas “Rai Sport”, nuk përjashtohet as mundë- sia e një rikthimi në Torino e Alvaro Moratës, sulmuesit spanjoll të Chelsea....

9 April, 2018Lexo më shumë