Ajax – Lajmi.net

Arrihet marrëveshja, Kluivert në Serie A

Justin Kluivert do të largohet nga Ajax Amsterdam duke u transferuar në Serie A. ...

8 June, 2018Lexo më shumë

Neres transferohet te gjiganti i Series A

Milan dhe Inter i janë futur garës për yllin Ajax, David Neres....

16 April, 2018Lexo më shumë

ZYRTARE: Klubi i njohur evropian shkarkon trajnerin

Arsyeja e largimit të Kaizer, me bashkëpunëtorët e tij, janë rezultatet e arritura deri më tash, që nuk i plotësojnë synimet e klubit....

21 December, 2017Lexo më shumë