Ajax – Lajmi.net

Ajax befason Bayernin

Ajax ka arritur të rikthehet në lojë kundër Bayern Munich....

2 October, 2018Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Ajax

Gara elitare evropiane në futboll, Liga e Kampionëve, ka rezervuar një përballje klasike sonte....

2 October, 2018Lexo më shumë

De Jong mes Real Madridit dhe Barcelonës

Reali i Madridit i është bashkuar betejës për të transferuar objektivin e Barcelonës në merkato, Frenki De jong dhe do ishin të gatshëm të paguanin 80 milionë euro për mesfushorin e talentuar të Ajaksit, sipas holandezes “De Telegraaf”. ...

25 September, 2018Lexo më shumë