Adnan Rrustemi – Lajmi.net

Rrustemi: PAN-i po synon ti bëj numrat duke i shantazhuar deputetët

Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ Adnan Rrustemi përmes një statusi në rrjetin social Facebook e ka komentuar formimin e Qeverisë...

15 July, 2017Lexo më shumë

Gecaj-Rrustemit: Fundërrinë, psikopat, bërllok…

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj e ka quajtur fundërrinë dhe përfaqësues të Brigadave të Kuqe në KQZ, Adnan Rrustemin....

20 March, 2017Lexo më shumë

Vendimi për ndalimin e posterëve u përshtatet partive të mëdha

Adnan Rrustemi, nga Vetëvendosje, thotë se vendimi i KQZ-së për ndalimin e vendosjes së posterëve gjatë fushatës zgjedhore u përshtatet disa subjekteve të mëdha politike, për të shmangur gjobat e mëdha për keqpërdorimet me to. Ai thotë për lajmi.net se nuk është përgjegjësi e KQZ-së të marrë një vendim të tillë....

27 May, 2014Lexo më shumë