Adem Salihaj – Lajmi.net

Emri i Adem Salihajt përmendet në gjykimin e Limajt

Emri i Adem Salihajt ish-kryetarit të Ferizajt dhe ish-deputetit të LDK-së u përmend në gjykimin e Fatmir Limajt....

20 July, 2017Lexo më shumë

Adem Salihaj: Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Adem Salihaj ka shënuar në Facebook rreth rezultateve të zgjedhjeve parlamentare....

13 June, 2017Lexo më shumë

Adem Salihaj tregon arsyet e përjashtimit nga lista e LDK-së

Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj ka reaguar me anë të një statusi në facebook ndaj lënies jashtë listës së kandidatëve për deputet....

23 May, 2017Lexo më shumë